AKTUALNOŚCI

Cropped Favicon Twarog Final.png

Jakie usługi oferuje Zakład Pogrzebowy Twaróg?

W trudnych chwilach, kiedy pożegnanie bliskiej osoby staje się koniecznością, warto mieć wsparcie rzetelnej firmy, która zrozumie Twoje potrzeby i zadba o każdy detal ceremonii pożegnalnej. Nasz zakład pogrzebowy to miejsce, które oferuje kompleksową gamę usług, zapewniając godny charakter ostatniego pożegnania. (...)

Transport

Jak przebiega transport zwłok z zagranicy?

Transport zwłok z zagranicy to proces wymagający szczególnej uwagi, organizacji i przestrzegania określonych procedur prawnych. Zakład Pogrzebowy Twaróg oferuje kompleksową obsługę międzynarodowego transportu zwłok, mając na uwadze zarówno kwestie formalne, jak i emocjonalne związane z tym trudnym zadaniem. (...)

Pogrzebkat

Jak wygląda pogrzeb katolicki - etapy ceremonii

Organizacja pogrzebu katolickiego jest procesem, który wymaga szczególnej uwagi i poszanowania dla tradycji oraz wartości religijnych. Zakład Pogrzebowy Twaróg, z pełnym zrozumieniem dla potrzeb rodzin w trudnych chwilach, zapewnia kompleksową pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej zgodnie z rytuałem katolickim. (...)

Pogrzebswiecki

Jak wygląda pogrzeb świecki - etapy ceremonii

W dzisiejszym społeczeństwie, coraz częściej zauważamy rosnące zainteresowanie ceremoniami pogrzebowymi pozbawionymi elementów religijnych. Pogrzeby świeckie stają się coraz popularniejsze, pozwalając na dostosowanie pożegnania do indywidualnych przekonań zmarłego i jego rodziny. Zakład Pogrzebowy Twaróg, z pełnym zrozumieniem dla różnorodności życzeń i wartości, oferuje kompleksową organizację pogrzebów świeckich. Poniżej przedstawiamy etapy takiej ceremonii. (...)